درباره ما
مجموعه «کشاورزی مارکت» با بکارگیری طیف وسیعی از تخصص‌ها و فنون در حوزه‌های آب و خاک، امور باغبانی، تولیدات دامی، زراعت، برنامه ریزی و اقتصاد کشاورزی، خدمات مشاوره‌ای و پیمانکاری و توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی فعالیت می‌نماید.
توسعه اینترنت شیوه های اطلاع رسانی، آموزش، خرید و فروش را به کلی دگرگون نموده است. منافع موجود در مبادلات و تعاملات اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول ترغیب می‏‌کند.
«کشاورزی مارکت» با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محتواهای آموزشی و معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف در تلاش است تا نیازهای متنوع مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده نماید. اطلاع رسانی، ارائه دوره های آموزشی و ارائه خدمات و کالاهای دارای قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های این مجموعه محسوب می‌گردد. مجموعه «کشاورزی مارکت» با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه کمترین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های تشویقی خرید خدمات و کالاها همواره مورد توجه مشتریان بوده و «کشاورزی مارکت» نیز به منظور قدردانی از مشتریان خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت «کشاورزی مارکت» و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در مجموعه بوده و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید خدمات و کالاها در وب سایت، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.