businessman drawing five star rating,concept of quality and luxury
Compare Products

امکان مقایسه کالاها: در فروشگاه «کشاورزی مارکت» شما می توانید محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه کنید در صورتی که در خرید سنتی امکان دارد برای مقایسه لازم باشد به چند فروشگاه و مغازه مراجعه نمایید.

Competitive prices

قیمت های رقابتی: قیمت گذاری اصولی یکی از معیارهای اصلی کشاورزی مارکت است که این مجموعه در راستای تکریم و جلب رضایت مشتریان و با برنامه ریزی دقیق به طور مستمر در دست پیگیری است.

Special discounts

 تخفیف های ویژه: مجموعه کشاورزی مارکت انواع تخفیف ها و شرایط ویژه خرید را به صورت عمومی و به خصوص برای مشتریان دائم خود درنظر می گیرد تا تجربه لذت بخشی از خرید را برای آنها به ارمغان آورد. در شرایط اقتصادی پرفشار که قیمت کالاها دائما افزایش می‌یابد، این فرصتی است که نباید از دست بدهید. ممکن است امروز کالایی که شما قصد خرید آن را دارید جزو کالاهای دارای تخفیف کشاورزی مارکت باشد. پس اگر هر روز سری به کشاورزی مارکت بزنید، فرصت خرید کالاهای مورد نظر خود با قیمتی پایین‌تر از قیمت همیشگی آن را از دست نخواهید داد.

Easy registration and login copy

ثبت نام و ورود سریع و آسان: این مجموعه در راستای تکریم مشتریان سریع ترین و آسانترین شیوه های ثبت نام، ورود و بازیابی اطلاعات را در اختیار مراجعان قرار می دهد.

phone support

پشتیبانی تخصصی: مجموعه کشاورزی مارکت به مشتریان خود خدمات پشتیبانی ارائه می نماید. این خدمت به‌طور کلی پس از ارائه درخواست یا سفارش از سوی کاربر، آغاز شده و می‌تواند از طریق ایمیل، تلفن و یا به صورت آنلاین ارائه گردد. کارشناسان واحد پشتیبانی از اطلاعات لازم جهت پاسخگویی به مشتریان آگاهی داشته و صورت نیاز ارتباط با سازنده یا تولیدکننده محصول (خدمت) نیز برقرار می گردد

secure-payment-logo

پرداخت ایمن: پرداخت‌های شما از طریق درگاه پرداخت زرين پال انجام می پذیرد. این سامانه پرداخت‌یار با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین، مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک و یک سیستم پیشگام در ایران است که امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر مي سازد.

fast delivery

ارسال سریع: با خرید از فروشگاه کشاورزی مارکت می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید. در حال حاضر مجموعه کشاورزی مارکت روش‌های متعددی برای ارسال محصولات با توجه به شرایط خاص مشتریان، نوع محصول و زمان ارسال آن ارائه می کند.

Guarantee of the originality

ضمانت اصل بودن کالا: امنیت خاطر مشتریان حرف اول را می زند. احساس امنیت از اینکه کالاهای ارائه شده در فروشگاه کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد. از اولین اولویت‌های کشاورزی مارکت نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل به شما مشتری گرامی می باشد.