پوستر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مشهد-c

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد به عنوان بزرگترین رویداد کشاورزی کشور با قدرت برگزار خواهد شد

این نمایشگاه با تمرکز بر حوزه های ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون کشاورزی، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری و با تمام توان خود از 8 بهمن ماه سال 99 آغاز به کار خواهد کرد و تا 11 بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت.

با استقبال گسترده متخصصین و شرکت های فعال در حوزه های کشاورزی تمام فضای نمایشگاهی در اختیار شرکت ها و واحدهای فعال در این حوزه قرار گرفته و بزرگترین رویداد کشاورزی کشور را رقم خواهد زد.

نمایشگاه امسال نیز از حمایت وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی استان، سازمان توسعه تجارت ایران و انجمن ها و همچنین تشکل های بخش خصوصی برخوردار است.

با توجه به شرایط خاص کشور به واسطه شیوع ویروس کرونا، تمامی بازدیدکنندگان ملزم به زدن ماسک هستند، و برای بازدیدکنندگانی که بدون ماسک باشند، امکان تهیه ماسک فراهم گردیده است. همچنین تمامی ورودی های فضای نمایشگاهی مجهز به دستگاه های ضدعفونی بوده و تهویه های نمایشگاه نیز به صورت کاملا استاندارد راه اندازی گردیده است. در ساخت و ساز غرفه ها نیز دستورالعمل های لازم رعایت گردیده تا در نهایت نمایشگاه به دور از هرگونه مشکل برگزار گردد.

در خصوص برگزاری نشست ها و همایش ها تخصصی در حاشیه برگزاری نمایشگاه نیز اقدامات و برنامه ریزی های لازم انجام پذیرفته و بخشی از این همایش ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد.

در نهایت امیدوارم که چراغ برگزاری نمایشگاه روشن بماند چرا که معتقدیم نمایشگاه تخصصی نیاز تولید و صنعت کشور است و بر همین اساس کمک های جدی به بخش تولید کشور در مسیر رونق و جهش تولید خواهد شد.

مجموعه «کشاورزی مارکت» نماینده شرکت «زرین مهد فیدار» در خراسان بزرگ افتخار دارد پذیرای شما در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد واقع در سالن بهار باشد.

مکان برگزاری: نمایشگاه بین المللی مشهد (سالن بهار، غرفه 14)
تاریخ برگزاری: 8 الی 11 بهمن ماه سال 99
ساعت بازدید: 11 الی 18
پلان و نقشه سالن های نمایشگاه بین المللی مشهد